PIERWSZE PROJEKTY KOSZULEK UNIWERSYTETU

nocnych bojach w firmie Michała –  http://www.borntobestore.pl – zrobiliśmy wstępne projekty koszulek uniwersytetu oraz Vimba. Taka nocna praca i pośpiech nie zawsze skutkuje jakością. Firma , która szykuje opisywane koszulki to młodzieżowa marka odzieżowa z produktami w klimacie  techno , house i itp. Pracują 24 godziny na dobę by zaspokoić zamówienia klientów. Nie jest to masówka a produkty szykowane pod indywidualne zamówienia. Moje ,,przeszkadzanie” im w pracy nie obyło się bez małych wpadek które będą naprawione. Teraz do konkretów pierwszy model to koszulka uniwersytetu. Przednia strona zawiera logo Vimba a na rękawie jest logo firmy Michała . Na zdjęciu poniżej jedyną zmianą będzie powiększenie logo Vimba o 50%.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na plecach napis będzie większy  od tego na zdjęciu poniżej i w układzie jak teraz opisuję

UNIWERSYTET

DZIADKA

dariuszciechanskiwedkarstwo.wordpress.com

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszystkie koszulki są firmowymi wyrobami z etykietą firmy Michała.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koszulka firmowa Vimba ma przód identyczny z koszulką uniwersytetu a na plecach jest logo z napisem jak na zdjęciu poniżej – ale bez błędu !!! Na koszulce jest napis CONPETITION a będzie COMPETITION , reszta pozostanie bez zmian.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

firmowa

Koszulki uniwersytetu będą czarne z białymi napisami oraz białe z czarnymi napisami.

Z pośród tych kolorów należy zamawiać podając rozmiar , kolor koszulki oraz (opcjonalnie)  na specjalne życzenie imię ,  które będzie pod logo Vimba na przedniej stronie. Koszulki firmowe będą tylko czarne , z napisami białymi lub błękitnymi .

Zamówienia proszę kierować na vimba@vimba.pl podając adres do wysyłki .

Jako że koszulki są wykonywane jako jednorazowy egzemplarz potrwa to zawsze kilka dni i gdy będą gotowe będziemy przesyłać informację z numerem konta bankowego do wpłaty po zaksięgowaniu , której wyślemy koszulkę wraz ze spławikami.

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

Komentowanie jest wyłączone